ŽAS pristato pirmąjį Lietuvos mandarinų valgymo čempionatą

Grupės "ŽAS" nariai šį sekmadienį, vasario 6 dieną 14 val. visus savo gerbėjus kviečia į prekybos ir pramogų centrą "Akropolis", į maisto prekių parduotuvės vaisių skyrių, kur vyks pirmasis Lietuvoje (o gal ir pasaulyje) Mandarinų valgymo čempionatas.

Panorusiems dalyvauti neįprastose varžybose nebus taikomas nei amžiaus, nei lyties cenzas. "Ypatingai mažiems ir ploniems dalyvauti nerekomenduojame, nes į skrandį reikės sutalpinti kilogramą mandarinų", - juokavo Choras iš ŽAS.

10 dalyvių atrinks patys "žasai", jiems reikės teisingai atsakyti į klausimus apie naujausią ŽAS albumą "Mandarinai". Atrinktiesiems reikės kuo greičiau suvalgyti visą kilogramą mandarinų.

Norintiems jame dalyvauti vilniečiams iš anksto registruotis nereikia. Netradicinį čempionatą kartu su prekybos tinklu "VP Market" organizuojantys populiarios grupės nariai tikina, kad be prizų neliks nė vienas čempionato dalyvis, o nugalėtojui atiteks specialus diplomas ir pagrindinis prizas.

Mandarinų valgymo čempionatai artimiausiu metu taip pat bus surengti ir kituose miestuose - 12 dieną Klaipėdos ir 19 d. Kauno "Maxima" parduotuvėse. Renginių pradžia - 14 val.


   

Facebook comments