ŽAS triukšmingai švęs gimtadienį

Prekyboje netrukus pasirodys šiemet 10-metį švenčiančios grupės ŽAS rinktinių dainų albumas „Geriausi". Jame - 20 populiariausių „žasų" kūrinių, sukurtų per visą grupės egzistavimo laikotarpį. Grupės gerbėjai ras net ir pirmąjį grupės kūrinį „Debilas ir bažnyčioje debilas", kuris nebuvo įtrauktas į ŽAS albumus, tačiau buvo išleistas įvairiuose muzikos rinkiniuose.

Rinktinis albumas, pasak Tru, išsiskirs originaliu viršeliu - nusipirkusieji albumą galės pamatyti, kaip ŽAS nariai atrodys būdami 70 metų. Tačiau tai ne koks nors kompiuterinis pokštas. "Nepagalvokite, kad nuotraukose esame mes patys, tik „apdirbti" kompiuteriu. Buvo surengta speciali fotosesija, į kurią pakvietėme mūsų tipažus atitinkančius senukus. Įdomu, ar visiems pavyks atspėti, kas yra kas", - šypsodamasis pasakojo Tru. Beje, albumo viršelyje bus ir prieš kelis metus grupę palikusio Lino Karaliaus Ezopo „antrininkas".

Šį ketvirtadienį, birželio 30-ąją, ŽAS sostinės viešbutyje „Barbacan Palace" triukšmingai atšvęs savo dešimties metų jubiliejų. Pasak Tru, į gimtadienio vakarėlį pakviesta per 100 svečių, kurių tarpe - kolegos muzikantai, žiniasklaidos atstovai. Grupė juos ketina pamaloninti ne tik vaišėmis, bet ir trumpu pasirodymu su gyvais muzikantais.


   

Facebook comments