"Zuzi Fiesta ruduo '2005" - jau prekyboje

Zuzi fiesta tęsiasi! Net atėjus lietingąjam rudens sezonui Zuzi fiesta neleis pasiduoti liūdesiui. Populiarus rinkinių ciklas šį kartą savo klausytojus pradžiugins net 24 dainų sumiksuotu rinkiniu. Sumiksuotas rinkinys – reiškia, jog rinkinyje nuo dainos iki dainos yra sukurti originalūs „perėjimai“. Klausančiųjų kompaktinės plokštelės rudeniško rinkinio, nevargins tylos pauzės, visa muzika liesis tarsi iš radijo dj‘aus. Garsus prodiuseris Algirdas Drėma sukūrė šiuos 24 dainų „sujungimus“, ir įspūdingą albumo įžangą, kuri iš karto nuteikia klausytojus linksmybėms.

Zuzi fiestoje, rudeniniame rinkinyje, klausytojai ras ir kiek nostalgiškesnių, bet gražių, populiarių kūrinių. Puikiai tikęs jau išsiskyrusios grupės Pikaso kūrinys „Pravirkęs ruduo“ gali pasirodyti graudus, bet nėra abejonių, jog klausytojus jis labai pradžiugins. Senai girdėtos grupės MAX visų laikų populiariausias radijo singlas „Camment qa va?“ – romantiškas ir švelnus šio rudeniško kokteilio prieskonis. O Povilo Meškėlos ir Ovidijaus Vyšniausko duetas „Berniukai“ – pradžiugins ir jaunus ir vyresnius. Milžiniško populiarumo susilaukusi daina be abejonių nėra užmiršta net iki šiandien.

Rinkinys „Zuzi Fiesta. Ruduo 2005“ – šį kartą labai įvairiapusiškas: jame patalpintos 7 metų laikotarpyje sukurtos įvairiausios dainos. Naujų kūrinių, be abejo, rinkinyje netrūksta: jame paskelbiami trys kūriniai, kurie dar niekur kitur nėra išleisti. Po ilgos pertraukos turėtų suklusti Ovidijaus Vyšniausko gerbėjai nes, „Zuzi fiestoje“ įvyksta jo naujosios dainos premjera. Rositos Čivilytės naujasis radijo singlas „Renkuosi tave“ sužavės kokybe ir jaunatvišku stiliumi. Naujo kolektyvo „Patruliai“ poeto G. Patacko žodžiais dovanojama daina „Vartai į laivę“.

Čia pateikta tik keletas atlikėjų, o kur dar žymūs vardai, kurių dainos visuomet labai laukiamos bet kokiuose rinkiniuose, koncertuose, ar soliniuose albumuose : „Zuzi fiesta Ruduo 2005“ klausytojai galės klausytis Irenos Starošaitės, Džordanos Butkutės, Arinos, Jūratės Miliauskaitės, Egidijaus Sipavičiaus, Gyčio Paškevičiaus, Kastenedos, Neo, Žas, Žilvino Žvagulio, bei kitų atlikėjų ir grupių nuotaikingo muzikinio kokteilio jau nuo spalio 1 – ios dienos.


   

Facebook comments